Vracení tovaru do 14 dnů

 
 
 

Facebook  Twitter

 
 
 
Úvod > Vracení tovaru do 14 dnů
 

Vrácení zboží do 14 dnů

Vámi objednané zboží nám můžete bez udání důvodu vrátit v původním obalu a nepoškozenémstavu do 14 kalendářních dnů podle pravidel uvedených v Obchodních a nákupních podmínkách. Po splnění podmínek pro vrácení zboží do 14 pracovních dnů vám vaši platbu za zboží vrátíme na vámi uvedené číslo účtu.Jednu výměnu zboží máte u nás zadarmo. Pri druhé výměně má prodávající právo účtovat poštovné plné výši.

 

 

Pro upřesnění prosíme zákazníky, aby vrácené zboží zaslali zpět na adresu společnosti Delmex, s. r. o., Lúčna 2082/66, Sereď 92601 (nejlépe prostřednictvím České pošty) a současně s tím poslali i email na adresu: delmex15@gmail.com ve tvaru: Vaše jméno, číslo objednávky (z níž zboží vracíte) a popis toho, o co žádáte (výměna za jinou velikost, výměna za jiné zboží, vrácení peněz).

Zboží je třeba vrátit v původním obalu, s vysačky, zboží musí být nepoškozené, nenošené, neprané a nežehlený. V případě nedodržení těchto podmínek Prodávající nemusí přijmout vrácené zboží a nemusí vybavit Váš požadavek.

Děkujeme za pochopení
 

Celý článek...
 
 
 
Nájdete nás na Facebooku